Pojďte nám i Vy pomoci vylepšit puregina.cz. Jak na to?

Improve - Pojďte nám i Vy pomoci vylepšit puregina.cz. Jak na to?

Miluješ psy, jako my? Tak pak jsi tady správně. Nenašel jsi správnou informaci na tomto webu? To nás mrzí. Dej nám vědět buď pomocí kontaktního formuláře na stránce „Kontaktujte nás“ a nebo…

A nebo nám napiš přímo do diskuze pod vhodným článkem.

I přes to, že se v této oblasti pohybujeme již několik let, je stále mnoho věcí, které nevíme. Proto je potřeba občas dát hlavy do hromady. Ne reálně, ale právě pomocí diskuzí pod články.

Budeme velice rádi, pokud nám svůj podnět, dotaz, stížnost napíšeš přímo ke konkrétnímu článku, kterého se tato informace týká.

Rádi bychom jen, aby diskuze byla věcná a bez hanlivých výrazů, provokací a urážek. Pak věříme, že každý, kdo půjde „kolem“ bude mít chuť na komentář odpovědět. Pokud se bude jednat o připomínku k obsahu, zkusíme se na ni podívat a buď se k ní vyjádřit a nebo rovnou zapracovat do článku včetně zmínky o poděkování za upozornění.

Díky této diskuzi může být náš portál jeden z nejlepších informačních webů o chovu psů a konkrétně stafordů. K tomu nám právě mohou pomoci čtenáři, kteří přidávají cenné informace, rady, tipy a triky.

Přidejte také své komentáře pod článek a pomozte nám i vy.