Přihlaste se k odběru novinek na puregina.cz

Přihlaste se k odběru novinek na - Přihlaste se k odběru novinek na puregina.cz

Přihlaste se k odběru novinek na puregina.cz a neunikne vám žádná novinka ze světa kolem chovu psů a především plemena Amerického stafordšírského teriéra, na kterého se naše chovná stanice zaměřuje.

aké důležité informace zde najdete?

Snažíme se přinášet návštěvníkům jak dlouhodobé články, které jsou platné téměř na věky. Tak ale i zde najdete novinky, ve kterých přinášíme našim návštěvníkům především informace, které najdeme v rámci odebírání významných zahraničních chovatelských magazínů a webů.

Tyto novinky poté překládáme, přidáváme svůj názor a publikujeme na tomto magazínu.

Proč bych se měl přihlásit k odběru novinek?

Pokud se opravdu zajímáte o chov psů a nebo dokonce máte již staforda doma, pak vězte že je potřeba se neustále učit a vzdělávat. Neustále se zkoumá povaha a dělají různé fyzické test tohoto plemena a je potřeba mít neustále oči na stopkách. Nikdy nevíte, kdy se objeví nějaká zásadní zpráva.

Proto doporučujeme vyplnit formulář, do kterého stačí zadat pouze vaši e-mailovou adresu. Poté vám bude již chodit pravidelné upozornění na nové články na našem webu a vy tak nezmeškáte žádné podstatné informace.

Jaký je postup v přihlášení k novinkám?

Náš postup je velice jednoduchý. Stačí na této stránce vyplnit váš platný e-mail. Poté vám do vaší e-mailové schránky přijde potvrzení odběru novinek. To je potřeba potvrdit. A uděláte to tak, že kliknete na jednorázový odkaz, který v e-mailu od nás bude přiložen.

Poté bude váš opravdový zájem potvrzen a díky tomu bude vaše e-mailová adresa zařazena do naší databáze a budeme vám vždy při zveřejnění nového článku posílat krátké upozornění na nově vydaný článek.

Jak často vám budeme upozornění posílat?

Nebojte, rozhodně to nebude každý den. S vysokou pravděpodobností to bude maximálně dvakrát do měsíce. Spíše ale jen jednou měsíčně.

Vždy vám pošleme krátké textové sdělení, ve kterém bude přiložen odkaz na nově vydaný článek. Nic navíc. Nebudeme vám posílat žádné nevyžádané reklamní sdělení, ani nic, co by vás nezajímalo. Bude se jednat 100% o informace týkající se chovu našeho milovaného plemena.

Z odběru novinek se můžete kdykoliv odhlásit. V každém e-mailu bude možnost se z novinek ihned odhlásit a další e-maily už vám posílat nebudeme.